kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
E-Postanı bırak fırsatları kaçırma
Davet Et 5 TL Kazan! ARA

Gizlilik Taahhütü

 

İNTERNET SİTESİ GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

www.karmitur.com internet sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ayrıca bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Karmi Tur ve www.karmitur.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep ederek bilgileri derlemektedir.

www.karmitur.com İnternet sitesinden toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistiki veriler (yaş, cinsiyet, tarayıcı tipi, coğrafi konum, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında Karmi Tur ve www.karmitur.com adı altında varlık gösteren diğer şirketler bünyesinde kullanılmaktadır.

www.karmitur.com Üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin bir rezervasyon deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Kullanıcının sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Kullanıcı veya bilgisi dahilindeki 3. şahıslar ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Kendileri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.karmitur.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir taahhüt verememektedir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar www.karmitur.com ve Karmi Tur sorumluluğunda değildir.

Tüm bilgiler genel kullanıma açık olmayan ve güvenli bir ortamda saklanır.

Diğer Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair

www.karmitur.com web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ziyaret edeceğiniz üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik politikalarını değerlendirmenizi öneririz.

İletişim

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Karmi Tur:

Cumhuriyet Bulvarı No: 121 

Tel: 0232 422 10 17                                       Alsancak/KONAK/İZMİR        

Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No: 22 Kat:1 Da:5

                                                                            Muratpaşa/ANTALYA

 Tel: 0242 312 26 48                                      Gsm: 0533 315 77 35

 E-mail : bilgi@karmi.com.tr 

 

   


     

Bizi Beğenin

Bizi Takip Edin


Adres : ​Cumhuriyet Bulvarı No: 121 Alsancak/KONAK
Telefon : 0232 422 10 17
E-Mail : info@karmitur.com
Copyright © 2013 Tüm hakları saklıdır. DeltaPro Fırsat Sitesi Yazılımı
İzmir tatil fırsatlarıUA-70431453-3