kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
E-Postanı bırak fırsatları kaçırma
Davet Et 5 TL Kazan! ARA

Hakkımızda

 Karmi Tur 1997 yılında girişimci ruha sahip Filiz Koçer tarafından, Üniversiteden aldığı başarı bursunu sermaye yaparak Turizm Acentası olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze, her organizasyonu başarı ile gerçekleştirmiş ve Antalya’ nın en beğenilen ve tercih edilen Turizm Acentalarından biri olmuştur. 

 Hizmetlerimiz arasında Yurt içi turlar, Yurt dışı turlar, Uçak Biletleri, Gemi Turları, Tatil Rezervasyonları, Bayii Toplantıları, Kongre Organizasyonları, Girne Amerikan Üniversitesi Akdeniz Bölge Temsilciliği, Yurt dışı Dil Okulları, Günlük Turlar ve Vize işlemleri bulunmaktadır. Şirketimiz Turizm alanındaki bilgi ve deneyimleri ile Türkiye ve Dünya’ nın dört bir yanına turlar düzenlemektedir.

 Karmi Tur, yenilikçi ve girişimci tarzı ile Turizm sektöründe talep edilen tüm alanlarda hizmetlerini çeşitlendirmeye ve Misafirlerine verdiği değeri gözler önüne sermeye devam etmektedir.

 Birlikte çalıştığı müşterilerine, evine gelen bir misafiri memnun etme gayreti içerisindedir. Bunun sonucu olarak da Misafir geri dönüşüm oranımız  % 99 gibi sektör ortalamalarının oldukça üzerindedir.

 Bizleri layık olmaya çalıştığımız bu mevkilere taşıyarak onurlandıran misafirlerimizin arasında olmanızdan büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

   


     

Bizi Beğenin

Bizi Takip Edin


Adres : ​Cumhuriyet Bulvarı No: 121 Alsancak/KONAK
Telefon : 0232 422 10 17
E-Mail : info@karmitur.com
Copyright © 2013 Tüm hakları saklıdır. DeltaPro Fırsat Sitesi Yazılımı
İzmir tatil fırsatlarıUA-70431453-3