kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
E-Postanı bırak fırsatları kaçırma
Davet Et 5 TL Kazan! ARA

 Turizm Sektöründe bir ilk ! 20. yılımıza özel olarak hazırlanmıştır.

Turizm Sektöründe ilk olan bu uygulama Karmi Tur’ un 20. Yılına özel olarak hazırlanmıştır. Sistem,tatil.com’ un Alsancak / KONAK / İZMİR  ve  ANTALYA Karmi tur satış ofislerinden hizmet alan misafirlerimiz için hazırlanmıştır. Diğer acentalara ait satış ofislerinden yapılan satışlar bu sistem dışındadır. Sistemde BONUS dışında herhangi bir ödeme aracı ( Kredi Kartı, Paypal vb. ) kullanılmaz. 
Sistem Nasıl Çalışıyor ?
www.karmitur.com sitesinden ürün veya hizmet alabilmeniz için Karmi Tur Alsancak/İZMİR veya  Muratpaşa/ANTALYA Ofislerinden Hizmet alınmalıdır. Vize İşlemlerinden % 10, Yurt dışı Eğitimlerden % 10, Uçak Biletlerinden % 5, Otobüs Biletlerinden % 5, Otel Rezervasyonlarından % 5, Yurt içi Turlardan % 5, Yurt dışı Turlardan % 5, Gemi Turlarından % 5 BONUS kazanırsınız. 1 BONUS 1 TL. ye eşittir.
Sayfada satın almak istediğiniz Ürün veya Hizmetin hemen üzerindeki "Hemen Al" bölümüne tıklayın. Üye değilseniz önce üye olmanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra karşınıza çıkan sayfadaki adımları izleyeceksiniz. Önce satın almak istediğiniz adet bölümünü doldurup ödeme sayfasına devam etmeniz gerekmektedir.
Fatura bilgilerinizi doldurup kullanıcı sözleşmelerinizi onayladıktan sonra ödeme şeklinizi seçip ödemenizi tamamladıktan sonra karşınıza fırsatı satın aldığınıza dair fırsat kodu gelecektir. Lütfen bu kodu kaydedin. Bu sayfanın çıktısını da alabilirsiniz. Fırsatı kullanmak için işletmeye gittiğinizde onlara bu kodu gösterdiğinizde fırsatınızı keyifle kullanabilirsiniz.
 Ürün satışlarında,
"Ürünü satın alındığı gün ürün kargo yapılır"
www.karmitur.com üzerinden yaptığınız ürün alımları en kısa zaman içerisinde kargo yapılacak şekilde satışa sunulmaktadır.
 Karmi Tur’ da sunulan ürün ve hizmetler için süre nedir ?
Sunulan tüm ürün veya hizmetlerin kullanımı sayfada yayınlandığı sürede gerçekleştirilebilir. Her ürün veya hizmet için süre ayrıca belirtilebilir.
 Karmi Tur’ da beğendiğim ürün veya hizmeti nasıl alırım ?
Sitede sunulan hizmet veya ürünü “Hemen Al” butonuna bastıktan sonra, BONUS larınızla ödemenizi yapmanız yeterlidir.
 Karmi Tur sitesi güvenli mi?
Site en üst seviyede güvenlik için bankaların öngördüğü gerekli sistemler bulunur ve ödemeleriniz güvenli SSL transferi ile gerçekleştirilir. 
 Ürün veya hizmeti satın aldım. Hizmetten nasıl yararlanacağım?
Siz BONUS ile ödemenizi yaptıktan sonra Karmi Tur tarafından, siteye kayıtlı olduğunuz mail adresine kupon kodunuzun ve kullanım detaylarının yer aldığı bir bilgilendirme maili gönderilir. Hizmetin kullanım koşullarında randevu alınması gerektiği belirtilmiş ise, kupon kodunuzun rakamını söyleyerek işletmeden randevu alabilirsiniz. Randevu gün ve saatinde işletmeye gittiğinizde, kupon kodunuzu ve isminizi belirterek hizmetden faydalanabilirsiniz.

Ürün veya hizmeti satın almak için BONUS um yeterli değilse satın alamaz mıyım ?

Eğer BONUS unuz yeterli değilse, kalan kısmı için (% 50) nakit veya kredi kartınız ile ofislerimize gelerek veya Müşteri Hizmetlerini arayarak ödeme yapabilirsiniz.
Birden fazla kupon satın alabilir miyim?
Evet, kupon kontenjanı müsait olduğu ya da kupon açıklamasında aksi belirtilmediği sürece birden fazla kupon satın alabilir, hizmetlerden dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.
BONUS larımla satın aldığım fırsatlardan ne kadar süre içinde yararlanmalıyım?
İşletmenin, sunduğu fırsatı geçerli kıldığı bir zaman dilimi mevcuttur. Bu zaman diliminde satın aldığınız ürün veya hizmetten yararlanabilirsiniz. Geçerlilik süresi dolduktan sonra kuponunuzla bu fırsattan faydalanmanız mümkün değildir. Ancak Mazereti dolayısıyla zamanında kullanılmamış kuponlar, Müşteri Memnuniyeti ilkesinden hareketle, talep edilmesi halinde başka bir fırsat için kullanılabilir. Fırsatların geçerli olduğu süre, kupon koşulları içinde bildirilmektedir.
Satın aldığım kupondan vazgeçebilir miyim?
Satın aldığınız fırsat kuponunu 7 gün içinde iade edebilir ve ödediğiniz BONUS' u geri alabilirsiniz.
Satın aldığım hizmeti sunan işletme, ben hizmeti alamadan kapanırsa ne olur?
Hizmetlerini düzenlediğimiz işletmeleri titiz elemelerden geçirdiğimiz için böyle bir durumun meydana gelme olasılığı düşüktür. Ancak yine de böyle bir durum meydana gelirse, ödediğiniz BONUS hesabınıza iade edilecektir.

   


     

Bizi Beğenin

Bizi Takip Edin


Adres : ​Cumhuriyet Bulvarı No: 121 Alsancak/KONAK
Telefon : 0232 422 10 17
E-Mail : info@karmitur.com
Copyright © 2013 Tüm hakları saklıdır. DeltaPro Fırsat Sitesi Yazılımı
İzmir tatil fırsatlarıUA-70431453-3