kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
E-Postanı bırak fırsatları kaçırma
Davet Et 5 TL Kazan! ARA

Sıkça Sorulan Sorular


 Sunulan Fırsatları nasıl satın alabilirim?

 
Sitemize birkaç adımda üye olduktan sonra ana sayfamızdaki "Hemen Al" butonuna tıklıyorsunuz. Fırsattan faydalanmanızı sağlayacak fırsat kodunuzu size ulaştırıyoruz. 
 
Fırsat kodu nedir ?
 
Yakaladığınız fırsatınızdan faydalanırken kullanacağınız koddur. Aldığınız her fırsat için ayrı kod numarası oluşturulmaktadır.
Herhangi bir sebeple Kuponumu zamanında kullanamazsam ne olur?
 
Müşteri Memnuniyeti ilkesinden hareketle, talep edilmesi halinde başka bir fırsat için kullanılabilir.
 
Fırsat kodumu başkasına hediye edebilir miyim?
 
Evet, fırsat ortaklarımızla yaptığımız bütün anlaşmalar sonucunda sahibi olacağınız Fırsat KODLARINIZI arkadaşlarınıza, ailenize, patronunuza kısacası herkese hediye edebilirsiniz.
Fırsatımı 2 kere kullanabilir miyim ?
 
Hayır, Fırsat kodlarının üzerinde aksi belirtilmediği takdirde bu kodlar yalnızca bir ziyaret için geçerlidir. Kullanılmayan miktar hesabınıza iade edilemez veya başka bir zaman tekrar kullanılamaz.
Yakaladığım fırsatın iptalini gerçekleştirmek için ne yapmalıyım?
 
Yakaladığınız fırsatın iptalini gerçekleştirebilmeniz için sitemize üye olduğunuz e-posta adresinizden, info @ karmitur.com adresine iptali istediğiniz fırsatı ve kodu belirten ve isminizi belirten bir e-posta atmanız ve 0505 104 03 25numaralı telefona bilgisini vermeniz yeterli olacaktır. Yetkili arkadaşlarımız tarafından size iptal işleminizle ilgili olarak en kısa zamanda bilgi verecekler.
Kaç gün içinde fırsatımın iptalini isteyebilirim ?
Fırsatınız iptalini kullanıcı sözleşmemizde de belirttiğimiz gibi 7 iş gününde, koşulsuz şartsız iade isteyebilirsiniz.
 
Fırsat kodum e-postama gelmişti fakat e-postaya ulaşamıyorum / e-postayı sildim?
 
Önceden yakaladığınız fırsatınıza ait çek kodlarınıza ulaşamıyorsanız, sitemize üye girişi yaparak “Fırsatlarım” kısmından bugüne kadar yakaladığınız bütün fırsatlarınızın, bütün kodlarınızı görebilirsiniz.
 
Fırsatı yakaladım fakat çek kodum ulaşmadı?
 
Ödemenizi gerçekleştirdikten hemen sonra sistem tarafından satın aldığınız fırsata ait kod numarası, Fırsat sitesin`e kaydettiğiniz telefon numaranıza ve e-posta adresinize iletilir. Kodu takibinizi sitemize üye girişi yaparak "Fırsatlarım" kısmından da gerçekleştirebilirsiniz.
 
Yaşadığım sorunlarla ilgili yetkiliye nasıl ulaşabilirim?
 
Sizin memnuniyetiniz için olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi, sorunlarınızı info@karmitur.com  e-posta atarak ya da 0232 422 10 17 veya 0505 104 03 25 numaralı telefonlarımızdan bizi arayarak bizimle paylaşabilirsiniz. Bize e-posta yoluyla ulaştıysanız yetkili arkadaşlarımız size en kısa sürede gönderdiğiniz e-posta adresi üzerinden geri dönüş yapacaktır.

   


     

Bizi Beğenin

Bizi Takip Edin


Adres : ​Cumhuriyet Bulvarı No: 121 Alsancak/KONAK
Telefon : 0232 422 10 17
E-Mail : info@karmitur.com
Copyright © 2013 Tüm hakları saklıdır. DeltaPro Fırsat Sitesi Yazılımı
İzmir tatil fırsatlarıUA-70431453-3