Hakkımızda

Anasayfa > Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Karmi Turizm Seyahat Acentesi 1997 yılında Antalya’ da kurulmuş ve Turizm sektöründe uzun yıllar başarılı operasyonlara imza atmıştır.
2014 yılında Kurumsal kimliğe kavuşmuş ve İzmir‘ de 2. Şubesini açmıştır. Karmi Turizm Seyahat Acentacılığı ve Danışmanlık Tic. A.Ş adını alarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Faaliyetlerimiz arasında, Otel İşletmeciliği, Otel Rezervasyonları, Uçak Bileti Satışı, Yurt içi Turlar, Yurt dışı Turlar, Bayii Toplantıları, Kongre Organizasyonları, Gemi Turları, Vize İşlemleri ve Araç Kiralama Hizmetleri bulunmaktadır.

2019 yılından itibaren yapacağımız yatırımlarla, Türkiye’ nin Turizm ve Seyahat alanında Lider Tur operatörlerinden biri olmayı hedefliyoruz.Bu amacımızdan hareketle Bireylerin bu alanda küçük birikimleri ile büyük işler başarılabileceğini kanıtlamak amacı ile projeler üretiyoruz.
Yapacağımız yatırımlarda sizlerin de katkıları bizleri güçlendirerek hedefimize birlikte ulaşmamızı sağlayacaktır.

Türkiye’ de online Tatil ve Seyahat pazarı 2018 yılında 20 Milyar Türk lirasını aşmış, 2019 yılında 30 milyar Türk lirası 2020 yılında 35 milyar Türk lirası civarında olacağı öngörülmektedir.
Sektördeki karlılığın oldukça yüksek olmasından dolayı Turizm sektöründeki yatırımlar her yıl ciddi bir büyüme göstermektedir.

Yakın zamanda www.gezdigeziyor.com adlı site üzerinden otel rezervasyonları, Yurt içi, Yurt dışı Turlar, Gemi Turları ve Uçak bileti satışı başlayacaktır.

2020 yılı içerisinde Turizm sektöründe ( Öncelikle Oteller ) Blockchain teknolojisinin kullanımına yönelik yazılımlar üretilerek otellere satılacaktır. 2020 yılı ortasında oluşturacağımız acente alt yapısı ile alt acentelik vererek kendi ürünlerimizin satışını organize etmeyi planlıyoruz. Daha birçok proje bu süreçte hayata geçirilerek düşük yatırım maliyetli ve yüksek getirili alanlara yapılan bu yatırımlar şirketi ciddi anlamda büyütecektir. 2021 yılında ise Antalya Bölgesinde yüksek getiri elde etmemizi sağlayacak Oteller kiralayarak Otel işletmeciliği de yapmayı hedefliyoruz.

Geçmiş yıllarda Turizm ( Otel, Restaurant, Cafe, Uçak bileti ve gemi turları v.b. ) sektöründe para yerine Travel Cheque ( Seyahat Çeki ) kullanımı oldukça yaygındı. Bilindiği gibi Blockchain teknolojisinden yararlanarak günümüzde dijital para üretilmektedir. Bizler de Turizm Sektöründe kullanılmak üzere Dijital Seyahat Parası üretimi yapabilecek alt yapıyı oluşturmak için ciddi yatırımlar yapmaktayız. 2020 yılı ortasına doğru Turizm sektöründe kullanılmak üzere Dijital Seyahat Parası üretimi gerçekleştirilecektir.   2020 yılında sektöre kazandıracağımız Dijital Seyahat Parası ile önce Türkiye daha sonra Dünya pazarında kullanımını yaygınlaştıracak olan iş ortaklarımız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kurumsal olarak güçlü değerlerimiz kültürümüzü tanımlar ve Karmi Turizm’ in stratejisini misyonumuza ve vizyonumuza uygun şekilde icra etmemize yardımcı olur.

Daima en iyi olmak, önemli ve vazgeçilmez hedefimizdir.

En güçlü sermayemiz, insan kaynağımızdır.

Amacımız, sürekli gelişmek ve yeni yatırımlar için kaynak yaratmaktır.

Faaliyet gösterdiğimiz ve gücümüzü aldığımız Turizm sektöründe istihdamı arttırmayı hedefliyoruz.

Değerlerimiz :

  • Müşteri Memnuniyeti ve Samimiyet
  • İnsana Saygılı ve Çözüm Odaklı
  • Topluma Saygılı ve Adil
  • Dürüstlük ve Tutarlılık
  • Kalite ve Yenilikçilik
  • Takım Çalışması ve Liderlik