Hisse Satın Al

Anasayfa > Hisse Satın Al

NASIL ÜYE OLABİLİRİM ?

Üyelik Başvurusu sayfasındaki Bireysel veya Kurumsal Başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

ÜYELİKTEN NASIL KAZANÇ ELDE EDERİM ?

Dijital Seyahat Parası satın alarak Şirketin Üyesi olarak bütün yatırımlardan kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca, Bireysel satışlarınızdan, Referanslarınızdan ve TC ( dijital seyahat parası ) değeri üzerinden kazanç elde edersiniz. 1.000 tl. karşılığı Dijital seyahat parası satın aldığınızda 5.000 TC ( Dijital seyahat parası ) hesabınıza tanımlanır. TC (Dijital Seyahat Parası ) Değeri Şirket cirosuna endeksli olarak artar ve aradaki değer artışı da karınız olur. 1 tc = 0,20 TL.’ dan alırsınız ve TC Değeri 0,60 tl. olduğunda 5.000 TC = 3.000 TL.’ ye yükselir ve Dijital Seyahat parası değeri 3 katına çıkmış olur.

YATIRIMIM NE ZAMAN KENDİNİ AMORTİ EDER ?

Üye olduğunuz anda Dijital Seyahat Parası sahibi olur ve anında yatırımınız Amorti edilmiş olur. Çünkü almış olduğunuz Her bir Dijital Seyahat Parası ile Şirketin tüm mal varlıklarına ortak olmuş olursunuz.

KARMİ TURİZM'E NEDEN YATIRIM YAPMALIYIM ?

Türkiye’ nin 2018 yılı Turizm geliri 25 Milyar Doların üzerinde gerçekleşmiştir. Ayrıca yurt içi Turizm pazarı da yaklaşık 22 Milyar TL. civarında bir hacme sahiptir. Diğer tüm sektör gelirlerinin ortalamasının üzerinde olan Turizm sektörüne yatırım yapmak oldukça karlıdır. Karmi Turizm bir Acentadır ve Tur Operatörü olma yolunda ciddi yatırımlar yapmıştır. Sadece 2017-2018 yıllarında Yazılım yatırımı 400.000 Tl. nin üzerindedir ve yatırıma devam edilmektedir. Öncelikle Türkiye daha sonra Dünya Turizm Pazarına yönelik Blockchain Teknolojisi kullanılarak üretilen projelerini 2020 yılında hayata geçirecektir. Şirketin 2018 yılı toplam değeri 4.000.000 TL.’ sıdır. Yapılan yatırımların kazançları ile birlikte Şirketin 2020 yılındaki tahmini değeri en az 15.000.000 TL. olacaktır.

KARMİ TURİZM'E NEDEN ÜYE OLMALIYIM ?

Yapılan yatırımlarla birlikte Dijital Seyahat Parasının değeri kısa zamanda yüksek değerlere ulaşacaktır. Ayrıca her bir Üyemiz kişisel alımlarında komisyon ödemeyecektir. Üyelerimiz anlaşmalı Otellerde iş imkanı da bulabilecek bir platformun üyesi olacaklar. Her bir Üyemiz Turizm sektörüne yönelik olarak üretecekleri projelerde % 50 ortağımız olabilecek.

ALMIŞ OLDUĞUM DİJİTAL SEYAHAT PARASINI SATABİLİR MİYİM VEYA İADE EDEBİLİR MİYİM ?

Evet istediğiniz zaman Şirket Yönetim Kurulu kararı ile Dijital Seyahat Paranızı başka kişilere devredebilir veya Şirkete iade edebilirsiniz.